• 600 437 689    

Czyszczenie skóry

StartUsługiCzyszczenie skór

Czyszczenie skóry, odświeżenie skórzanej tapicerki

Fotele jak nowe!

Tapicerka skórzana jako element będący w ciągłym użyciu, bardzo szybko się brudzi i narażony jest na różnego rodzaju uszkodzenia.

Czyszczenie skóry w samochodzie specjalistyczną chemią to bezpieczny zabieg dla naturalnej skóry, który przywróci idealny wygląd każdej tapicerce.

Dokładne czyszczenie pozwala usunąć największy brud, który pojawił się nawet głęboko w strukturze skóry, a przy tym odżywia ją i przedłuża jej żywotność.
Nie sposób pominąć, że czysta, pachnąca samochodowa skóra zdecydowanie wpływa na komfort każdej podróży, poprawia samopoczucie wszystkich pasażerów, a przy tym podwyższa wartość samochodu.

Ponadto produkty do pielęgnacji wnętrza są teraz wzbogacone o formuły opracowane we współpracy z Biocote - wiodącym specjalistą na rynku produktów antybakteryjnych i antygrzybicznych, co aktywnie zmniejsza ilość mikrobów i drobnoustrojów na zabezpieczenie powierzchni, redukująć je nawet o 99 %. To oznacza praktycznie całkowitą eliminację możliwości powstawania nieprzyjemnych zapachów we wnętrzu Twojego samochodu !

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń +48 600 437 689!

Jakieś pytania lub wątpliwości?
Żaden problem! Służymy pomocą od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00 oraz w soboty od 8:00 do 14:00.

Zapraszamy!