• 600 437 689    

Detailing wnętrza

StartUsługiDetailing wnętrza

Oferujemy pranie tapicerki, odkurzanie, czyszczenie wnętrza

Świeżość na 100 procent!

Detailing wnętrza to wieloetapowy proces czyszczenia, który pozwala uzyskać efekt idealnego wnętrza pojazdu niezależnie od jego wieku i zużycia. Dlatego też polecamy wybór tej oferty wszystkim Klientom, którzy zauważyli zabrudzenia i zużycie materiałów w swoim samochodzie i chcą przywrócić wnętrzu niemal salonowy wygląd.

W trakcie detailingu wnętrza wszystkie elementy z tkaniny, gumy, plastiku i skóry są bardzo dokładnie czyszczone oraz zabezpieczone zgodnie z Państwa wyborem. Korzystamy z najwyższej jakości sprzętu i środków czyszczących oraz impregnujących.

Detailing polega na kompleksowym czyszczeniu, który możemy podzielić na kilka podstawowych etapów:
Twój samochód zostanie odkurzony, a wszystkie jego tekstylne elementy wyprane. Czyszczone są także wszystkie elementy plastikowe, gumowe oraz skórzane, następnie wnętrze musi zostać wysuszone. Dopiero po tym procesie możliwe jest polerowanie drewna i stali. Maskowane są pęknięcia powstałe na skórze, a także impregnowanie wszystkich wyczyszczonych powierzchni.

Wnętrze pojazdu jest dodatkowo ozonowane w celu usunięcia wszystkich nieprzyjemnych zapachów. Dodatkowo na życzenie aromatyzujemy wnętrze wybranym przez Państwa zapachem, dzięki czemu zachowa ono świeżość przez dłuższy czas.

Działająca w Częstochowie Fabryka Blasku oferuje swoim klientom znacznie więcej niż zwykłe pranie tapicerki. Wiemy, w jaki sposób zadbać o materiały, aby odzyskały swój dawny blask i chętnie korzystamy z tej wiedzy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że to właśnie kompleksowość usług jest miernikiem doskonałego efektu końcowego. Dlatego łączymy ze sobą doświadczenie oraz środki czyszczące i sprzęt najwyższej jakości. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie mając na uwadze zadowolenie każdego klienta.

Pamiętaj, że oddając swój samochód do Fabryki Blasku masz gwarancję wysokiej jakości usług świadczonych przez specjalistów i osiągnięcie efektu jaki zapewniamy jest niemożliwe w przypadku samodzielnej pielęgnacji pojazdu.

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń +48 600 437 689!

Jakieś pytania lub wątpliwości?
Żaden problem! Służymy pomocą od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00 oraz w soboty od 8:00 do 14:00.

Zapraszamy!